To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Şarjli & Elektrikli & Manuel Göğüs Pompası

 

Marka : Corelife             Model: CL-A30

 

    

Ürün Özellikleri

 

  • Annelere en uygun konforu sağlamak için özel tasarım Şarj edilebilir akıllı pompa. Evde, işte, dışarıda herhangi bir elektrik kablosuna ve pile gerek kalmadan ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Bebeğin emme hareketini taklit eden akıllı pompa sayesinde, süt sağımını kolay ve akışkan bir şekilde yapmanızı sağlar. Hızlı ve konforlu bir şekilde süt sağımını gerçekleştirirsiniz.

  • 2,5 saat içerisinde şarj olabilen akıllı pompa yaklaşık 15-20  gün kullanım imkanı sunar.  ( Kullanıcıya göre ve kullanım sıklığına göre süre değişebilir.) Rahatlatıcı silikonlu masaj başlığı sayesinde ağrı ve acı duymadan kolay  sağım yapabilmenize yardımcı olur.

  • Gerektiğinde ve acil durumlarda manuel kullanım başlığı.

  • Ultrasoft sesiz motor, sizi ve etrafınızı rahatsız etmeden süt sağımı yapabilirsiniz.

  • Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca temizlenebilir, özgür kullanım imkanı sağlar.

  • 2 farklı sağım programı 9 farklı emme gücü seviyesi.

  • BPA içermeyen güvenilir parçalar.

  • Şık  masa üstü tasarım. Lcd ekran üzerinde emme gücü seviyesini takip edebilme.

  • Tüm yeni annelerin yaşamına farklı bir detay katarak hayatı kolaylaştıran benzersiz bir ürün.

 

Günümüzde yeni doğan bebeklerin ilk altı ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmesi önerilmektedir. Anne sütü bebek için en sağlıklı olan besindir. Uygun koşullarda gereksinim duyulduğu anı beklemektedir.

 

Anne sütünün bebeğe ve anneye faydaları:

 

Anne sütü ile beslenen bebeklerde enfeksiyon hastalıkları daha az görülmekte, beyin gelişimi daha iyi olmakta, allerjik hastalıklar, ishal ve solunum yolu hastalıkları ve hatta ileri yaşlarda ateroskleroz, kanser ve multipl skleroz gibi hastalıklar daha az bildirilmektedir. Emziren annelerde ise meme kanseri, yumurtalık kanseri, osteoporoz ve kansızlık daha az görülmektedir.


Anne sütünün özellikleri:

 

Anne sütü özel yapıda, sindirimi kolay ve enfeksiyondan koruyucu nitelikleri zengin bir protein içeriğine sahiptir. Anne sütünde protein ve minerallerin inek sütüne göre daha az olması, sindirim ve böbrekler açısından bebeğin yüklenmesini önler. Anne üstündeki demir, çinko gibi minerallerin emilimi, inek sütüne göre çok daha fazla, örneğin demir için beş katıdır. Anne sütünde sindirimi kolay doymamış yağ asitlerinin oranı yüksektir. Beyin ve sinir sistemi için şart olan temel ve zorunlu yağ asitleri ise inek sütüne göre 8 kat olup, ilk 4 ay boyunca bebek tarafından sentezlenememektedir.